We are supervised by:   Profitus
  Register

Investavimo palūkanų dydžiai: ką rodo jų svyravimai?

2021-08-24

Investavimo būdas sutelktinio finansavimo platformose (SFP) Lietuvoje tapo įprastu ir nebėra „alternatyva“ vadinamam klasikiniam investavimui.

SFP veikla Lietuvoje griežtai reguliuojama ir prižiūrima Lietuvos banko, tad nors tai ir laikoma alternatyviu investavimo būdu – rizika mažai skiriasi nuo kitų finansų įstaigų (bankų ir unijų). Tokia priežiūra garantuoja gana objektyvų NT projektų rizikų vertinimą.

„Profitus“ platformoje atliekamas kiekvieno projekto vertinimas, analizuojamas paskolos gavėjas, jo reputacija, finansiniai rodikliai, verslo planas ir jo potencialas, todėl yra skelbiami tik teigiamą rizikos profesionalų vertinimą gavę projektai.

Pagrindinė užtikrinimo priemonė investuotojams yra nekilnojamojo turto įkeitimas. Įkeičiamo NT vertę nustatinėja nepriklausomi turto vertintojai.

Vienas iš klausimų, kuriuos sau užduoda investuoti susiruošęs žmogus – kodėl taip skiriasi siūlomas uždarbis?

Apie visą tai, skaitykite šiame straipsnyje.

Get the news first!

Pateikdami savo el. pašto adresą ir spausdami „Prenumeruoti” sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę jame esančią nuorodą. Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal Profitus Privatumo politiką.

Prenumerata patvirtinta. Laukite naujienų!