We are supervised by:   Profitus
  Register

Žinios iš PROFITUS investuotojų renginio

2020-07-03

Liepos 2 dienos pavakarę vyko PROFITUS Svarbių investuotojų renginys. Smagu, kad nemažai investuotojų susirinko pasidžiaugti gražiu oru, pabendrauti rimtoje kompanijoje ir išgirsti mūsų žinių.

Renginio dalyvius pasveikino PROFITUS bendrakūrėjas Mindaugas Vanagas.  PROFITUS įkūrėja ir vadovė Viktorija Vanagė pasakojo, kaip platforma išaugo per 1,5 metų ir pasidžiaugė investuotojų pasitikėjimu, o „Victory Funds“ direktorius Manfredas Dargužis pristatė įmonės rezultatus ir artimiausius planus. Taip pat, „Ober-Haus“ ekspertas Saulius Vagonis išsamiai apžvelgė NT rinkos tendencijas ir perspektyvas.

➕1️⃣ Jau investuojate mūsų platformoje ir norite papildomo procento prie palūkanų? Pakvieskite savo draugus prisijungti prie PROFITUS investuotojų bendruomenės ir +1% gausite ne tik Jūs, bet ir Jūsų draugas! Kreipkitės – būtinai papasakosime daugiau. Kviečiame pasigrožėti fotografės objektyvo užfiksuotomis renginio akimirkomis! 

Visos nuotraukos

Get the news first!

Pateikdami savo el. pašto adresą ir spausdami „Prenumeruoti” sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę jame esančią nuorodą. Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal Profitus Privatumo politiką.

Prenumerata patvirtinta. Laukite naujienų!