We are supervised by:   Profitus
  Register

Esame pasiruošę išbandymų ir galimybių metui!

2020-03-17

Atsižvelgdami į situaciją dėl COVID-19 viruso plitimo, norime informuoti, kad Profitus platformos veikla vykdoma įprastu ritmu. Ėmėmės visų būtinų priemonių siekiant apsaugoti savo darbuotojus bei klientus pagal valstybinių įstaigų pateiktas rekomendacijas. Visiems darbuotojams yra sudarytos sąlygos dirbti nuotoliniu būdu, taip pat perkelti visi susitikimai bei renginiai su mūsų klientais bei partneriais. Profitus yra internetinė platforma, tad mūsų klientai jokių nepatogumų nepatirs.

Suprantame, kad tai yra išbandymų ir galimybių metas, kuomet turime prisitaikyti ir veikti efektyviai. Be abejonės vertiname visą susidariusią situaciją ir įvairius scenarijus, tad jau dabar ėmėmės papildomų priemonių siekiant labiau apsaugoti jūsų investicijas - sugriežtinome projektų vertinimo algoritmą.

Matome, kad COVID-19 virusas gali sukelti tam tikrus ekonominius padarinius, tačiau jie labiausiai bus juntami paslaugų, turizmo ir susisiekimo srityje.

Tokios ekonominės situacijos metu alternatyvus finansavimas gali ženkliai prisidėti prie situacijos švelninimo ir suteikti verslui papildomą reikiamą finansavimą. Jau netrukus pristatysime naujus projektus investavimui, taigi galėsite įdarbinti savo pinigus neišeidami iš namų ir prisidėti ne tik prie savo gerovės, bet ir Lietuvos verslo stabilumo. 

Taip pat, norime priminti:

  • visos jūsų investicijos yra apsaugotos įkeičiant nekilnojamąjį turtą, kurio vertė yra didesnė nei pati paskola. Profitus maksimaliai telkia finansavimą projektams iki 70% įkeičiamo nekilnojamojo turto vertės.
  • Atliekame vidinius vertinimus ir platformoje pateikiame tik nekilnojamojo turto profesionalų atrinktus projektus.

Profitus komanda ir toliau dirbs įprastu ritmu, stebės rinkos situaciją ir imsis visų būtinų veiksmų siekiant apsaugoti esamus bei būsimus klientus.

 

Saugokime save ir vieni kitus!

Get the news first!

Pateikdami savo el. pašto adresą ir spausdami „Prenumeruoti” sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais. Naujienlaiškio galite bet kada atsisakyti paspaudę jame esančią nuorodą. Jūsų duomenys bus tvarkomi pagal Profitus Privatumo politiką.

Prenumerata patvirtinta. Laukite naujienų!